eng
Tagasi
 • eng
 • Talvekool 25. 02.2011

  Tere kolleegid ja sõbrad!

  Kutsume Sind Lavastuskunstnike Liidu Talvekooli.

  Meie talvekool toimub juba üheteistkümnendat korda! Käsmu Meremuuseumis ning Kirjanike Liidu Loomemajas.

  Selle aasta talvekool toimub 25 – 26.veebruaril, esimese loengu algus on 13.00.

  Teema on KRIIS. Oleme püüdnud alati valida teema, mis on hetkel maailmas aktuaalne ning mis ei käsitleks liiga kitsalt vaid teatrit. Lektoriteks oleme kutsunud karismaatilised professionaalid, kes oskavad teemat meie jaoks ootamatult avada. Sel aastal räägivad “Kriisist” Rein Raud, Daniel Vaarik, Allar Jõks,  Airi Värnik  ja ….. täpse päevakava saadame varsti

  Talvekool toimub nagu ikka, kuue kõneleja vahele mahub ühine lõunasöök, peale viimast loengut liigume paar maja edasi Käsmu Kirjanike liidu loomemajja, kus jätkame õhtut leebelt, veini ja suupistetega, ka saun on köetud. Majas on umbkaudu 20 voodikohta, seni oleme kõik ööbida tahtnud külalised ära majutanud. Järgmisel hommikul, peale pikka ja laiska hommikusööki, toimub retk mere äärde, kus traditsiooniliselt juuakse klaasike roosat vahuveini. Ja siis sõidame linna tagasi.

  Praktiline info: Lavastuskunstnike Liit maksab liidu liikmetele öömaja ja lõunasöögi. Sõbrad, kes ei kuulu liitu, aga tahaksid ka tulla kuulama, maksavad sümboolse tasu lõunasöögi ja öömaja eest (9 eurot). Võimalus ka kohapeal maksta.

  Transport Käsmu ja tagasi on oma autodega ning pärast kompenseeritakse bensiinitšekk, kui autos on vähemalt kaks liidu liiget. Palun koopereeruge autodele! Õhtuse veini ja näksid on igaüks kodust kaasa haaranud, midagi toob ka liit.

  Kohtumiseni kõik Käsmus!

  Palun anna oma tulekust teada mailiga: info@lavastuskunst.ee või telefonil 56951468 (Eneken), et broneerida lõunasöök ja öömaja.

  Lavastuskunstnike Liidu juhatuse nimel,

  Rosita, Iir, Maret.

  veebr. 1, 2012Uncategorized